Aktualności

18 grudnia 2020 14:52 | Aktualności

XII EDYCJA PROGRAMU EDUKACYJNEGO AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka". W ramach programu zostały przeprowadzone w klasie I online zajęcia dotyczące bezpieczeństwa. Każdy uczeń po wypełnieniu online testu otrzymał dyplom za udział w programie. Zajęcia przeprowadziła koordynator programu p. Jadwiga Dudzińska.

Miło nam poinformować, że za udział w programie otrzymaliśmy maila następującej treści:

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wzięcie udziału w XII edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2020/2021. Gratulujemy realizacji i ukończenia programu. Dziękujemy za wypełnienie Testów bezpieczeństwa i Ankiety podsumowującej. Z pewnością będzie to dla nas cenne źródło wiedzy na przyszłość.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały dydaktyczne pozwoliły przeprowadzić wartościowe zajęcia oraz były okazją do integracji uczniów i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

W załącznikach przesyłamy Certyfikat potwierdzający udział Państwa placówki w XII edycji naszego programu oraz wzór Dyplomu dla dzieci.

Życzymy sukcesów w dalszej edukacji dotyczącej bezpieczeństwa i już dziś zachęcamy do udziału w kolejnej edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2021/2022.

Pozdrawiamy,

Zespół Programu
Akademia Bezpiecznego Puchatka

Przeczytano: 88 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: