Aktualności

25 kwietnia 2019 12:48 | Aktualności

SUKCES HANI!

 

Dnia 10 kwietnia w sali kinowo-teatralnej Centrum Edukacji Młodzieży im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach z serii „Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach”

 

Wydarzenie to było uwieńczeniem tegorocznego konkursu pt. „Bohater Polski Niepodległej Marian Rejewski – życie, dzieło i pamięć na tle historii Polski XX i XXI wieku” .

 

Pierwsze eliminacje do konkursu odbyły się już w listopadzie na etapie szkolnym, kolejno w lutym etap rejonowy i w marcu etap wojewódzki w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Hania, pod czujnym okiem p. M. Zielińskiej, z wielkim zaangażowaniem zdobywała wiedzę i przechodziła przez kolejne etapy, aż dotarła do finału. Dzięki swojej pracowitości osiągnęła sukces. Zdobyła tytuł laureata i otrzymała nagrodę główną - udział w Międzynarodowym Programie Edukacyjnym śladami św. Jana Pawła II „NIEPODLEGŁA”, który będzie realizowany podczas 9-dniowego wyjazdu do Włoch.

 

Jest to sukces Hani i duma dla naszej szkoły, gminy, powiatu, województwa. Gratulujemy!

 

M. Zielińska


Przeczytano: 715 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: