Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach - Klasa VII "B"

1. Chełminiak Małgorzata
2. Chyliński Krzysztof
3. Kalinowski Kamil
4. Kobyłko Amelia
5. Kowalski Grzegorz
6. Kwiatkowski Hubert
7. Kwiatkowski Wiktor
8. Łukaszewska Natalia
9. Martewicz Alicja
10. Olesińska Roksana
11. Pilarska Amelia
12. Ryczkowski Jakub
13. Stasinowski Szymon
14. Szląskiewicz Natalia
15. Szychulska Weronika
16. Zawadzka Wiktoria

Wychowawca

Marta Biernacka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 3 Marta Biernacka
08:50 - 09:35 język niemiecki 3 Anna Skonieczna
09:45 - 10:30 matematyka 3 Beata Wyrzykowska
10:45 - 11:30 język polski 3 Ewa Sobczak
11:45 - 12:30 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
12:35 - 13:20 muzyka 9 Marek Kamiński
13:30 - 14:15 geografia 3 Agnieszka Baszczewska
14:20 - 15:05 wychowanie do życia w rodzinie Ilona Trojanowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 3 Sylwia Teodorowicz
08:50 - 09:35 biologia 3 Małgorzata Sobczak - Lewandowska
09:45 - 10:30 zajęcia rozwijające uzdolnienia 3
10:45 - 11:30 matematyka 3 Beata Wyrzykowska
11:45 - 12:30 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
12:35 - 13:20 język polski 3 Ewa Sobczak
13:30 - 14:15 informatyka 9 Jadwiga Dudzińska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 3 Beata Wyrzykowska
08:50 - 09:35 język polski 3 Ewa Sobczak
09:45 - 10:30 plastyka 3 Dorota Wilczyńska
10:45 - 11:30 godzina wychowawcza 9 Marta Biernacka
11:45 - 12:30 fizyka 3 Agnieszka Baszczewska
12:35 - 13:20 religia 3 Mirosława Zielińska
13:30 - 14:15 język niemiecki 3 Anna Skonieczna

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 3 Beata Wyrzykowska
08:50 - 09:35 fizyka 3 Agnieszka Baszczewska
09:45 - 10:30 historia 3 Anita Lejman
10:45 - 11:30 język angielski 3 Marta Biernacka
11:45 - 12:30 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
12:35 - 13:20 geografia 9 Agnieszka Baszczewska
13:30 - 14:15 język polski 3 Ewa Sobczak
14:20 - 15:05 doradztwo zawodowe Sylwia Teodorowicz