Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach - Klasa VIII

1. Chrzanowski Jakub
2. Gruszczyńska Anna
3. Gruszczyński Wiktor
4. Korycka Joanna
5. Lewkowicz Renata
6. Nalejska Weronika
7. Pilarski Filip
8. Pilarski Jakub
9. Podralska Oliwia
10. Strupczewska Aleksandra
11. Szpadziński Michał
12. Wnuk Kacper

Wychowawca

Ewa Sobczak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 7 Marta Biernacka
08:50 - 09:35 matematyka 7 Beata Wyrzykowska
09:45 - 10:30 język polski 7 Ewa Sobczak
10:45 - 11:30 język niemiecki 7 Anna Skonieczna
11:45 - 12:30 historia 7 Anita Lejman
12:35 - 13:20 WOS 7 Marcin Moderski
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne 7 Piotr Wyszyński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 7 Sylwia Teodorowicz
08:50 - 09:35 geografia 7 Marcin Moderski
09:45 - 10:30 informatyka 9 Jadwiga Dudzińska
10:45 - 11:30 język polski 2 Ewa Sobczak
11:45 - 12:30 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
12:35 - 13:20 matematyka 7 Beata Wyrzykowska
13:30 - 14:15 edukacja dla bezpieczeństwa 7 Krzysztof Dubicki

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 7 Marta Biernacka
08:50 - 09:35 fizyka 7 Agnieszka Baszczewska
09:45 - 10:30 religia 7 Mirosława Zielińska
10:45 - 11:30 język polski 7 Ewa Sobczak
11:45 - 12:30 matematyka 7 Beata Wyrzykowska
12:35 - 13:20 godzina wychowawcza 7 Ewa Sobczak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WOS 7 Marcin Moderski
08:50 - 09:35 język angielski 7 Marta Biernacka
09:45 - 10:30 chemia 7 Sylwia Teodorowicz
10:45 - 11:30 biologia 7 Małgorzata Sobczak - Lewandowska
11:45 - 12:30 język polski 7 Ewa Sobczak
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
13:30 - 14:15 wychowanie do życia w rodzinie Ilona Trojanowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 7 Mirosława Zielińska
08:50 - 09:35 matematyka 7 Beata Wyrzykowska
09:45 - 10:30 język niemiecki 7 Anna Skonieczna
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne 7 Piotr Wyszyński
11:45 - 12:30 język polski 7 Ewa Sobczak
12:35 - 13:20 historia 7 Anita Lejman
13:30 - 14:15 fizyka 7 Agnieszka Baszczewska