Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach - Klasa VIII

1. Chrzanowska Maja
2. Górecki Piotr
3. Kazanecki Jakub
4. Krzemińska Amelia
5. Majeski Radosław
6. Pilarska Kalina
7. Ryczkowski Adam
8. Szychulska Aleksandra
9. Ziółkowska Julia
10. Złakowski Kamil

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język niemiecki 2 Anna Skonieczna
08:50 - 09:35 godzina wychowawcza 2 Agnieszka Baszczewska
09:45 - 10:30 WOS 2 Anita Lejman
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne 2 Piotr Wyszyński
11:45 - 12:30 język polski 2 Ewa Sobczak
12:35 - 13:20 matematyka 2 Beata Wyrzykowska
13:30 - 14:15 język angielski 2 Marta Biernacka
14:20 - 15:05 doradztwo zawodowe Sylwia Teodorowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 edukacja dla bezpieczeństwa 2 Krzysztof Dubicki
08:50 - 09:35 chemia 2 Sylwia Teodorowicz
09:45 - 10:30 biologia 2 Małgorzata Sobczak - Lewandowska
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
11:45 - 12:30 język polski 2 Ewa Sobczak
12:35 - 13:20 religia 2 Mirosława Zielińska
13:30 - 14:15 matematyka 2 Beata Wyrzykowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geografia 2 Agnieszka Baszczewska
08:50 - 09:35 historia 2 Anita Lejman
09:45 - 10:30 język polski 2 Ewa Sobczak
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
11:45 - 12:30 język niemiecki 2 Anna Skonieczna
12:35 - 13:20 WOS 2 Anita Lejman
13:30 - 14:15 fizyka 2 Agnieszka Baszczewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 2 Mirosława Zielińska
08:50 - 09:35 chemia 2 Sylwia Teodorowicz
09:45 - 10:30 historia 2 Anita Lejman
10:45 - 11:30 matematyka 2 Beata Wyrzykowska
11:45 - 12:30 język polski 2 Ewa Sobczak
12:35 - 13:20 język angielski 2 Marta Biernacka
13:30 - 14:15 E-j.pol 2
14:20 - 15:05 wychowanie do życia w rodzinie Ilona Trojanowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 2 Agnieszka Baszczewska
08:50 - 09:35 matematyka 2 Beata Wyrzykowska
09:45 - 10:30 język angielski 2 Marta Biernacka
10:45 - 11:30 język polski 2 Ewa Sobczak
11:45 - 12:30 informatyka 9 Jadwiga Dudzińska
12:35 - 13:15 wychowanie fizyczne Piotr Wyszyński
13:30 - 14:15 E-mat